Makijaż permanentny brwi, czyli sekret urody

by poniedziałek, 4 kwietnia, 2022Ciekawa jestem, czy pamiętacie zdjęcia aktorek i modelek z lat 90. XX wieku. Ich wyskubane do granic możliwości, cienkie jak nitki brwi były znakiem rozpoznawczym! Wiele kobiet ulegając tej wątpliwej modzie, nie zważając na kształt swojej twarzy i karnację samodzielnie lub z pomocą kosmetyczek wyrywało sobie często gęste, naturalne brwi. A po ich usunięciu, resztkę brwi traktowano czarną henną. Tak moje kochane Czytelniczki! Kobiety to sobie same robiły!

Na szczęście w XXI wieku nastąpił wielki powrót naturalnych, gęstych brwi, które dodają twarzy nie tylko uroku i charakteru, ale przede wszystkim wizualnie odmładzają twarz. Odpowiednio wymodelowane, podkreślone woskiem lub żelem brwi są najpiękniejszą ozdobą oczu i twarzy. Kto nie zna pięknych brwi Cary Delevingne, Kylie Jenner czy Bambi Northwood-Blyth. Gęste, ale wypielęgnowane, z wyraźnie zaznaczonym i wyprofilowanym łukiem brwi są niesamowicie seksowne i zmysłowe. Nie ma mowy o żadnych krzaczastych czy zrośniętych brwiach!

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI TO ICH SEKRET

 

Przyznam, że sama wielokrotnie zastanawiałam się, czy te spektakularne brwi to dar od matki natury, czy jednak wyjątkowe umiejętności profesjonalnych makijażystów? Nie jest tajemnicą, że wiele gwiazd i modelek korzysta z pomocy profesjonalistów, którzy dbają o ich wygląd, w tym także o odmładzające, piękne, podkreślające oko i wysmuklające twarz brwi. Ich sekretem jest MAKIJAŻ PERMANENTNY!

 

 

Dominika Kuligowska – profesjonalna makijażystka i linergistka

 

 

Brzmi magicznie? Bo to jest magia! Wykonany przez doświadczoną makijażystkę makijaż permanentny, to jeden z najlepszych prezentów, który mogą sobie sprawić kobiety. Idealnie podkreślający urodę, powiększający optycznie oczy, wysmuklający twarz (łuk brwiowy nierozerwalnie łączy się z najwyższym punktem kości policzkowych, a ich odpowiednie wymodelowanie i podkreślenie rozświetlaczem wyszczupla twarz). A przede wszystkim trwały, bo utrzymujący się kilkanaście miesięcy, zaoszczędzając mnóstwo codziennego czasu, który poświęca się na wykonanie makijażu brwi oraz pieniędzy wydawanych na kolejne woski, pomady, kredki i cienie.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI DLA KAŻDEJ KOBIETY

 

I w tym momencie, wiele z Was, które czytają ten artykuł mówi w myślach albo na głos – Super, jak ktoś ma własne, ciemne i gęste brwi. A ja mam jasne, rzadkie i na pewno nigdy nie będę mieć takich brwi!

Zaskoczę Cię! Możesz i będziesz mieć takie brwi, jeśli zdecydujesz się na MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI wykonany w technice ombre brows, który wykona fantastyczna i doświadczona linergistka Dominika Kuligowska z atelier Beautynica.pl

 

 

Dominika Kuligowska wykonuje makijaże permanentne brwi oraz ust

 

 

Wyjaśnijmy kim jest linergistka. To wyszkolona i doświadczona specjalistka wykonująca makijaż permanentny (brwi i ust), która poza umiejętnościami technicznymi wykonania makijażu, posiada kompleksową wiedzę o doborze kolorów, dopasowaniu kształtu brwi do kształtu twarzy, koloru oczu, karnacji i włosów. Linergistka to urodowa wróżka, która podczas zabiegu wykonywania makijażu permanentnego może zmienić nie tylko Twój wygląd, ale także Twoje postrzeganie siebie, ponieważ nic tak nie wpływa na samoocenę, jak piękne odbicie w lustrze. Podkreślone, wymodelowane brwi są podstawą urody każdej twarzy.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CZYLI SEKSOWNE OMBRE BROWS

 

Dominika Kuligowska, która prowadzi swoje atelier w centrum Warszawy, od lat dba o urodę kobiet. Jej makijaże oraz zabiegi makijażu permanentnego są niezwykle cenione i podziwiane, o czym świadczą setki zadowolonych klientek. Dominika Kuligowska specjalizuje się w metodzie ombre brows, która uznawana jest za najlepszą formę makijażu permanentnego, dającą najbardziej naturalne i spektakularne efekty.

 

 

Makijaż permanentny brwi wykonany przez Dominikę Kuligowską

 

 

Ombre brows, to cieniowanie specjalistycznymi pigmentami naturalnego łuku brwiowego. Dzięki tej metodzie można wymodelować kształt brwi, który podkreśli oko i łuk brwiowy. Jeśli Twoim problemem są za krótkie, za rzadkie, zbyt cienkie brwi to metoda cieniowanego makijażu permanentnego jest dla Ciebie! Polega ona na dobraniu odpowiedniego koloru pigmentu, który następnie jest podskórnie wstrzykiwany w skórę na zaprojektowanej wcześniej linii brwi.

 

 

Makijaż permanentny koryguje łuk brwiowy i całkowicie uzupełnia wizualnie brwi

 

 

Doświadczona makijażystka poświęca wiele czasu na dobór odpowiedniego koloru pigmentu, tak aby brwi wyglądały naturalnie, co jest osiągane przez odpowiednie stężenie pigmentu. Cieniowanie techniką ombre brows uszlachetnia rysy twarzy, ponieważ u nasady brwi, czyli w miejscu gdzie są najgrubsze stosuje się jaśniejszy odcień barwnika, który w miarę przechodzenia do końcówek brwi przechodzi w ciemniejsze odcienie. Dzięki temu łuk brwiowy jest jednocześnie wyraziście podkreślony, a zarazem subtelny. Twoja twarz będzie wyglądać świeżo, naturalnie i seksownie dzięki podkreślonym łukom brwiowym o idealnie dobranym kolorze włosków.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI TYLKO U PROFESJONALISTKI

 

Zabieg wykonania makijażu permanentnego powinien być wykonany wyłącznie u profesjonalnej, cieszącej się nienaganną opinią linergistki. Wymaga on doświadczenia, wiedzy oraz doskonałej znajomości kobiecej urody i stylu. W atelier Dominiki Kuligowskiej każdy etap przygotowania, zabiegu oraz pielęgnacji i korekt po zabiegu jest indywidualnie zaplanowany i omówiony z klientką.

 

 

Makijaż permanentny brwi wykonany techniką ombre brows

 

 

Zaczyna się od bezpłatnej konsultacji, podczas której Dominika ocenia stan brwi, typ skóry, kolor karnacji i oczu. Na podstawie tych informacji, korzystając z wieloletniego doświadczenia, następuje proces projektowania brwi. Makijażystka po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniu i ocenieniu możliwości wykonania makijażu permanentnego brwi, przygotowuje rysunek z proponowanym kształtem i kolorem, który możesz samodzielnie ocenić. Zaufaj doświadczeniu linergistki. Celem jej pracy jest upiększenie Ciebie i sprawienie, abyś wyglądała i czuła się pięknie. Nie upieraj się przy czarnych jak węgielki brwiach, jeśli usłyszysz, że przy Twojej karnacji i urodzie będziesz wyglądać niekorzystnie.

Profesjonalna makijażystka poinformuje Cię także o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu, wśród których najczęściej wymieniana jest cukrzyca (powoduje wolniejsze gojenie) oraz łuszczyca. Makijaż permanentny brwi można wykonać w każdym wieku. Dojrzałe kobiety docenią jego nieocenioną wartość upiększającą i odmładzającą, dlatego polecamy go szczególnie mamom państwa młodych! Olśnicie na weselu swoich dzieci!

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CZYLI CHWILA CIERPLIWOŚCI

 

Wykonanie makijażu permanentnego wymaga nieco cierpliwości, zarówno podczas wykonywania zabiegu, jak i po nim. Ale warto, bo efekty są zniewalające i utrzymujące się do kilkunastu miesięcy bez konieczności dokonywania poprawek i uzupełniania ubytków pigmentu.

Sam zabieg trwa około 2 godzin. Podczas wykonywania makijażu permanentnego Dominika Kuligowska za pomocą jednorazowej igły wprowadza pigment pod powierzchnię skóry na całej linii łuku brwiowego. Nakłucia są płytkie, odczuwalne, ale można je określić jako praktycznie bezbolesne. Wyobraź sobie, że delikatnie dotykasz powierzchni skóry zaostrzoną końcówką ołówka. To mniej więcej takie odczucie. Po paru ukłuciach skóra natychmiast się przyzwyczaja i nie odczuwa żadnych bodźców.

 

 

Korekta kształtu brwi i uzupełnienie koloru metodą ombre brows

 

 

Makijaż permanentny wykonany techniką ombre brows jest zdecydowanie najbardziej spektakularny, a dzięki przejściom tonalnym barwnika na całej długości brwi, uzyskuje się naturalny, a wręcz trójwymiarowy efekt. Jednak, aby w pełni cieszyć się widowiskowymi brwiami i zniewalającym spojrzeniem, musisz jeszcze chwilkę poczekać.

Bezpośrednio po zabiegu łuki brwiowe będą lekko opuchnięte, a kolor brwi może być wizualnie ciemniejszy. To całkowicie normalny etap w wykonaniu makijażu permanentnego brwi. Skóra po wykonanym zabiegu delikatnie złuszcza się i potrzebuje kilku lub kilkunastu dni, aby przywrócić jej naturalny wygląd. Makijażystka dokładnie poinstruuje Cię, jak dbać i pielęgnować brwi w tych dniach.

 

 

Makijaż permanentny brwi to trwały efekt na lata

 

 

W zależności od karnacji, użytych pigmentów, naturalnej gospodarki hormonalnej i ekspozycji na słońce, efekt makijażu permanentnego brwi utrzymuje się bez konieczności uzupełniania do ok. 1,5 – 2 lat. Cennik wykonania ombre brows oraz zabiegów uzupełniających znajdziesz na stronie BEAUTYNICA.PL

Czy warto wykonać permanentny makijaż brwi? Zdecydowanie tak, jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu i jakości swoich naturalnych brwi. Długotrwały makijaż brwi to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale przede wszystkim korekta kształtu, która podkreśli i odmłodzi owal twarzy.

 

 

Makijaż permanentny brwi można wykonać w każdym wieku

 

 

A MOŻE JESZCZE PIĘKNE USTA?

 

W atelier Dominiki Kuligowskiej możesz także wykonać permanentny makijaż ust. Jego cel jest taki sam, jak makijaż permanentny brwi. Korekta kształtu, nadanie nowej świeżości oraz trwały, dostosowany do karnacji kolor warg. Więcej informacji o tym zabiegu, znajdziecie na stronie online lub podczas bezpłatnej, osobistej konsultacji z Dominiką Kuligowską, która przygotuje dla Ciebie rysunek proponowanego kształtu ust oraz najlepszy kolor.

Podobnie, jak w przypadku trwałego makijażu brwi, usta, na których wykonano zabieg permanentnego makijażu kuszą przez długie miesiące soczystością, kolorem i świeżością. Zapomnisz o konturówce i szmince. Nie będziesz musiała kilka razy dziennie poprawiać makijażu ust, ani obawiać się jej starcia, pobrudzenia odzieży czy zębów.

 

 

Makijaż permanentny ust koryguje kształt i kolor warg nadając uroku i świeżości

 

 

zdjęcia: atelier BEAUTYNICA.PL / Dominika Kuligowska
Tagi: , Kategoria: BEAUTY BOOK 0