4/5 Wyjątkowe miejsce – SKANSEN NAGAWKI

by poniedziałek, 31 marca, 2014
Uwielbiam piękne miejsca na wesela! W Polsce mamy deficyt wyjątkowych miejsc i każdy wyjątkowy obiekt budzi mój zachwyt! Szczególnie brakuje w Polsce miejsc rustykalnych, swojskich, idealnych na śluby w stylu rustic, vintage oraz boho. Dziś przedstawię Wam takie wyjątkowe miejsce. SKANSEN W NAGAWKACH położony jest w województwie łódzkim, 10 km od zjazdu z autostrady A2 w Strykowie i Łyszkowicach. Nagawki to tylko 25-30 minut od centrum Łodzi … i inny świat. Cisza, spokój, wijąca się rzeka Mroga. To propozycja dla wrażliwych na urodę natury i dla tych, którzy pragną poznać przeszłość, oglądać ciekawą architekturę i cieszyć się tym, co udało się ocalić od zapomnienia.

W SKANSENIE W NAGAWKACH nie ma miejsca na sztampowe uroczystości ślubne. Personel obiektu dokłada wszelkich starań, aby ten niezwykły dzień pozostał na długo w pamięci. Dbałość o wszelkie detale dnia ślubu. Pomoc w podejmowaniu decyzji. Wyśmienite menu i bajeczne otoczenie czekają na Was i Waszych gości, którzy będą z pewnością zachwyceni tym niezwykłym miejscem. Duży ogrodzony teren oddalony od drogi i zabudowań daje możliwość zorganizowania każdego rodzaju przyjęcia w plenerze, pod namiotami, wśród alejek i zabytkowych budynków skansenu. W ofercie SKANSENU W NAGAWKACH są sale na różnej wielkości przyjęcia weselne. Od 30 do 250 gości. Dla Nowożeńców przygotowano piękny apartament na noc poślubną… oraz uroczystą kolację w 1. rocznicę ślubu! To przemiły gest!

W 2013 roku oddano do użytku największą salę obiektu, nazwaną Skansenówką. Wystrój sali to elegancie wnętrze w stonowanych kolorach. Na terenie całego obiektu jest ok. 80 miejsc noclegowych. Znajdują się one w pokojach zabytkowych budynków. Pokoje gościnne w  SKANSENIE W NAGAWKACH to nowoczesne wnętrza w zabytkowych wnętrzach w budynkach  architektury drewnianej, przystosowane do współczesnych potrzeb gości. Uwielbiam połączenia stylów i ten obiekt jest genialny w swojej stylistyce. Z jednej strony rustykalne budynki, naturalne otoczenie idealne na śluby plenerowe, a z drugiej bardzo stylowe wnętrza, które zostały pięknie i stylowo zaaranżowane na przyjęcia w stylu klasycznym i glamour. Uniwersalna stylistyka miejsca pozwala na dowolną aranżację przestrzeni, w dowolnym stylu oraz kolorystyce.

Skansen dysponuje parkingiem na 5 autokarów oraz kilkadziesiąt samochodów osobowych. Do dyspozycji gości pozostają dwa odkryte baseny, brodzik dla dzieci, sauna, plac zabaw, zwierzyniec, stajnia, wypożyczalnia rowerów, miejsce na grilla i ognisko oraz amfiteatr na kilkaset osób. Atrakcji dla Waszych gości nie zabraknie! Dzień ślubu oraz poprawiny będą w skansenie pełne niespodzianek!

SKANSEN W NAGAWKACH to miejsce, gdzie prócz zachowania dóbr architektury drewnianej oraz tradycji i kultury, możecie spróbować, jak smakuje przeszłość, możecie odnaleźć smaki z dzieciństwa. Mało jest miejsc w których można spotkać wspaniałe smaki potraw, które coraz rzadziej goszczą na polskich stołach. Wśród potraw dominują specjały kuchni regionalnej. Wszystko to robione własnoręcznie. Serwowane desery i wyroby cukiernicze są wytwarzane z mąki z pobliskiego młyna, owoców od lokalnych ogrodników oraz jaj od wiejskich i do tego szczęśliwych kur. Marzyłabym o weselu w takim miejscu!  Sielska atmosfera, piękny wystrój, profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz kreatywność  i elastyczne, indywidualne podejście do Klienta sprawią, że wesele w skansenie zadowoli nawet najbardziej wymagających Nowożeńców.

REKLAMA

zdjęcia: STUDIO BIAŁY KAMIEŃ