6/7 Kto wygrał zabiegi w Klinice La Perla?

by poniedziałek, 3 marca, 2014klinika la perla basic_kontra

Wiem, że wiele z Was czekało niecierpliwie na rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego wspólnie z KLINIKĄ LA PERLA. Do wygrania był fantastyczny set zabiegów pielęgnacyjno-wyszczuplających. Wybór zwyciężczyni był bardzo trudny, ale wspólnie z przedstawicielką LA PERLA wybrałyśmy Gosię Korzeniecką! Serdecznie gratulujemy i czekamy na relację z zabiegów 🙂

Wypowiedź Gosi, którą postanowiłyśmy nagrodzić, znajduje się poniżej.

Witajcie!

Nasz ślub już w czerwcu 2014 roku. Oczywiście od dawna mam już zamówioną sukienkę, ale jest pewien problem… Wyobraźcie sobie taką sytuację – jestem w salonie sukien ślubnych. Przymierzam wiele, pięknych i wyśnionych modeli. I wreszcie! Olśnienie – przymierzam tę jedyną. Cudowną. Idealną. Moją. Pani spisuje moje wymiary i pyta: Ścisnąć mocniej centymetr? Schudnie Pani minimum jeden rozmiar? Ja z pełną świadomością i zacięciem na twarzy mówię: Schudnę tyle, ile będzie trzeba! Jest luty… a ja nadal wyglądam tak jak wcześniej… Mam nawet wrażenie, że jestem większa… Jestem na diecie już od dawna, ale waga stoi w miejscu. Fakt, nie ruszam się prawie wcale. Pracuję na dwa etaty, kompletnie nie mam czasu, by zająć się swoim wyglądem. Jedynymi ćwiczeniami są biegi do tramwaju!

Proszę zmuście mnie do tego, bym w końcu wzięła wolne i skupiła się na sobie. Żebym na chwilkę się zatrzymała i oddała się w ręce specjalistów i profesjonalistów.

Pomóżcie mi, bo jak tak dalej pójdzie, to nie zmieszczę się w sukienkę i pójdę w dresie do ołtarza…

Dziękuję 🙂

Małgosia

Gosiu – trzymamy kciuki!

REKLAMA

La Perla

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0