3/5 Fryzury ślubne dla długich włosów

by środa, 1 czerwca, 2016W stylizacji ślubnej Panny Młodej ważne jest dosłownie wszystko. Każdy element dekoracji powinien przyciągać uwagę, jednocześnie idealnie komponując się z całością. Oczywiście najważniejszym wyborem jest wybór sukni. Jednak już podczas podejmowania ostatecznej decyzji, powinnaś mieć wizję swojej fryzury ślubnej. Przy tworzeniu ślubnej fryzury pomocne mogą okazać się różnego typu kosmetyki do modelowania, jak choćby guma do włosów (zobacz tu). Pozwala uzyskać naturalny efekt, nie niesie ryzyka sklejenia ani usztywnienia pasm. Dzisiaj przedstawiamy Wam nasze propozycje na najpiękniejsze fryzury ślubne tego sezonu.

REKLAMA

bookab

* * *

WYSOKI KOK

Jeśli decydujesz się na suknię z bogato zdobionym dekoltem, odkryj szyję, upinając włosy w wysoki kok. Odsłonięta szyja pozwoli Ci wydłużyć sylwetkę. To bardzo tradycyjna fryzura ślubna. Odkrywa twarz Panny Młodej, eksponując kości policzkowe. Wysoki kok wydłuża nam optycznie twarz, więc nie będzie najszczęśliwszym wyborem dla Panien Młodych z wysokim czołem. Taka fryzura świetnie sprawdzi się do eleganckich sukien, w stylizacji glamour i urban chic.

* * *

KOŃSKI OGON

W dniu ślubu możesz nadać niecodziennie szykowny wygląd włosom spinając je w koński ogon. Dziś zwykła kitka może stać się fryzurą popisową, dzięki kilku dodatkowym splotom i delikatnym stroikom kwiatowym wpiętym we włosach. Taka fryzura świetnie sprawdzi się w niezobowiązująco eleganckiej stylizacji.

* * *

LUŹNE UPIĘCIE

W tym sezonie króluje styl rustykalny, a świetnym jego podkreśleniem jest luźne upięcie włosów Panny Młodej. To fryzura, która dodaje romantyzmu. Jest bardzo dziewczęca i świetnie komponuje się z biżuteryjnymi opaskami i grzebieniami, a także z kolorowymi wiankami z polnych kwiatów.

* * *

FALE

Jeśli marzysz o stylizacji gwiazdy złotej ery Hollywood, postaw na fale. Rozpuszczone włosy dodadzą Ci niesłychanego szyku. Oczywiście fale mogą być też nieregularne i delikatnie przeczesane palcami. To pozwoli Ci na uzyskanie bardzo ciekawej i nieco mniej zobowiązującej fryzury, która wspaniale podkreśli Twoją stylizację w stylu rustykalnym i boho.

* * *

NISKI KOK

Niski kok to świetna alternatywa dla wysokiego upięcia. Taka fryzura wspaniale podkreśla kształt twarzy, jednocześnie nie wydłużając jej. Nie decyduj się na nie, jeśli nie możesz się pochwalić długą szyją. Niski kok jeszcze optycznie ją skróci. To nie tylko bardzo elegancka, ale i bardzo romantyczna fryzura.

zdjęcia: PINTEREST

Tagi: , Kategoria: BEAUTY BOOK 0