3/5 Zdobienia namiotów weselnych

by czwartek, 17 listopada, 2016Coraz chętniej Narzeczeni decydują się na namioty weselne. To świetny pomysł, jeśli chcecie zorganizować wesele eleganckie, a jednocześnie pozostawać w pobliżu natury. Przeszklone ściany namiotów dają gościom możliwość podziwiania otoczenia. Warto jednak zastanowić się nad dekoracją samego namiotu, by goście tak samo jak naturą, mogli zachwycać się pięknem aranżacji wnętrza namiotu. Dziś mamy dla Was kilka aranżacji.

REKLAMA

bookab

* * *

TKANINY

Tkaniny to bardzo wdzięczny temat do dekoracji namiotów. Dzięki nim możecie ocieplić sufity. Piękne girlandy pozwolą Wam na stworzenie bardzo ciepłej atmosfery przyjęcia weselnego. Optyczne obniżenie sufitu sprawi, że namiot stanie się bardziej intymny.

* * *

ŻYRANDOLE

Oświetlenie przyjęcia weselnego jest ważne, a decydując się na namiot masz możliwość wyboru odpowiedniego żyrandola. Dzięki temu możesz wybrać oświetlenie kryształowe, które doskonale sprawdzi się w stylu glamour. Zjawiskowo prezentują się w namiotach żyrandole metalowe, a swojskości doda oświetlenie drewniane.

* * *

GIRLANDY PAPIEROWE

Dekoracje papierowe i wszystkie te, które możecie wykonać samodzielnie to prawdziwy trend tego sezonu. Warto poświęcić trochę czasu na stworzenie dekoracji DIY, bo właśnie one personalizują Waszą uroczystość i nadają jej niezapomnianego wyglądu. Papierowe girlandy nie są trudne do wykonania. Wystarczą tylko chęci i kolorowe kartoniki.

* * *

LAMPIONY

Lampiony to świetna dekoracja, która nie tylko będzie piękną ozdobą sufitu, ale może wprowadzić Wam nieco światła. Na rynku poza zwykłymi lampionami są dostępne również wyposażone w lampki led. Dzięki temu możecie zadbać o genialna dekorację i wprowadzić nieco światła do weselnego namiotu.

* * *

SZNURY LAMPEK

Oświetlenie powinny być nastrojowe i wprowadzać w romantyczny klimat uroczystości. Takie właśnie są sznury lampek. Ich delikatne, lekko przytłumione światło jedynie wprowadza cudowny półmrok na salę. Taka dekoracja sprawdzi się na weselach w każdym stylu, inspirowana jest jednak stylem vintage.

zdjęcia: PINTEREST