4/5 Ciągle modne sukulenty

by czwartek, 17 listopada, 2016Sukulenty to nie tylko piękne, ale i szalenie wytrzymałe rośliny. Magazynują wodę, dzięki czemu są tak chętnie wykorzystywane we florystyce. Doskonale wyglądają w dekoracjach weselnych uzupełniając zielone bukiety. Zjawiskowo prezentują się również jako dominujące rośliny. Do sukulentów należą kaktusy, ale również storczyki i wiele innych gatunków roślin, które powszechnie wykorzystywane są w kompozycjach kwiatowych. W ostatnim sezonie floryści pokochali piękną eszewerię, która mimo swojego zielonego kolorytu, nie ustępuję pięknu klasycznej róży. Jeśli szukacie pomysłów na wykorzystanie sukulentów w dekoracji weselnej, przychodzimy Wam z pomocą.

REKLAMA

bookab

Piękno eszewerii będzie doskonałą ozdobą talerza gości weselnych. W zestawieniu z biała kartą menu stworzy duet szalenie elegancki.

Bukiet ślubny z kwiatem eszewerii będzie cudowną odmianą dla klasycznego pastelowego bukietu ślubnego.

Sukulenty świetnie prezentują się w glinianych doniczkach. Takie rośliny swobodnie możecie wykorzystać do ozdoby stołu weselnego.

Eszeweria będzie również piękną ozdobą tortu weselnego.

Tworząc piękne kompozycje florystyczne na stoły weselne, możecie być pewni, że eszeweria będzie zachwycać swoim pięknem przez całe wesele.

Bardzo modne są ostatnio ściany z kwiatów jako tło dla ceremonii lub ściana za stołem Młodej Pary. Dekoracja z sukulentów nie tylko będzie piękna, ale również szalenie wytrzymała.

Stwórz oryginalne litery z dekoracją kwiatową. Sukulenty będą do tego idealne.

Sukulenty doskonale prezentują się w dekoracjach rustykalnych Drewniana donica, i winietki w korkach po winie są wręcz stworzone do asysty sukulentom.

Piękno eszewerii możecie również wykorzystać w stworzeniu graficznych i ażurowych zaproszeń.

Szukając wytrzymałych roślin do butonierki Pana Młodego, nie zapomnijcie o sukulentach.

Dość egzotyczna eszeweria pięknie komponuje się z peonią i różą.

Agawa będzie oryginalną ozdobą serwetek.

Eszeweria świetnie wygląda w towarzystwie złota.

Bukiet ślubny w stylu boho dość luźno ułożony również może być wzbogacony o piękno eszewerii. Polne kwiaty też lubią sukulenty.

Eszewerię możecie komponować z tulipanami, anemonami i peoniami.

Florystyczna opaska we włosach Panny Młodej z pewnością wyróżni się, jeśli do jej stworzenia wykorzystana zostanie eszeweria.

Eszeweria może również być dominującą rośliną w bukiecie ślubnym. W towarzystwie liści senecio stworzy piękny zimowy bukiet.

Dominując w bukiecie ślubnym, eszeweria może być też podstawą do stworzenia eleganckiej butonierki.

W eszewerię w doniczce możecie wbić winietki.

Egzotyczna uroda eszewerii wspaniale komponuje się z proteą.

zdjęcia: PINTEREST