PYCHA!

by wtorek, 19 września, 2017Co jest najważniejsze na przyjęciu weselnym? Z pewnością większość osób stwierdzi, że to bez wątpienia jedzenie. Dzisiaj pokażemy Wam, że posiłki na weselu wcale nie muszą być nudne. Idealnym pomysłem na podanie gościom niestandardowych przekąsek w kreatywny sposób jest zaaranżowanie specjalnych bufetów tematycznych. Prezentują się one fantastycznie, ale dają również możliwość spróbowania niestandardowych posiłków, czy też przekąsek. Pomysłów na stworzenie oryginalnego bufetu jest naprawdę wiele. Jeśli jesteście zwolennikami zdrowego odżywiania zaaranżujcie stolik z tacami i koszykami wypełnionymi smacznymi i kolorowymi warzywami. Kolejnym świetnym i bardzo kreatywnym rozwiązaniem jest umieszczenie na przyjęciu weselnym stolika z popcornem. Prezentuje się naprawdę uroczo, a goście z pewnością będą zachwyceni takim pomysłem. Jeśli uwielbiacie pizze to warto zastanowić się nad stworzeniem stołu z tym przysmakiem w roli głównej. To idealna przekąska, a bufet pełen pizzy prezentuje się fantastycznie. Te pomysły i wiele innych znajdziecie w poniższych zdjęciach. Pamiętajcie, że stoliki z przekąskami należy również nieco udekorować. Wśród kwiatów, czy też innych ozdób całość będzie wyglądać niesamowicie.

REKLAMA

bookab

zdjęcia: PINTEREST
Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0
2 odpowiedzi
  • Barman na wesele
    10 października, 2017

    Super to wygląda, takie przekąski to bym sobie chętnie zjadł ale jakoś ostatnio nie byłem zapraszany na żadne wesele. W każdym razie niesamowicie smakowite to wszystko się wydaje.

  • Martyna
    13 października, 2017

    Bardzo fajne pomysły na weselne przekąski. Warto takie różnego rodzaju barki porobić u siebie na weselu i przynajmniej trochę różnorodne teraz to zawładnęło weselami czekoladowe szaleństwo fontannowe i wszędzie praktycznie taka fontanna jest