TRENDY 2020/2021. Bądź super bohaterką

by piątek, 15 maja, 2020
 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Bądź super bohaterką

 

Peleryny są jednym z naszych najbardziej ulubionych dodatków w stylizacjach ślubnych! Dodają nonszalanckiego uroku, pazura i klasy! Projektanci nadal chętnie sięgają po ten element stylizacji, a propozycje na sezon 2020/2021 urzekają innowacyjnością i świeżością. Chcesz być super bohaterką? Załóż pelerynę! Szykowne peleryny ozdobione koronkami królują w wielu tegorocznych kolekcjach. Dodają niesamowitej klasy każdej stylizacji! Chcesz wyglądać oszałamiająco? Koniecznie wybierz widowiskową pelerynę!

 

 

 

Elie Saab Resort 2020 / Ralph & Russo Fall 2019 Couture

Monique Lhuillier Spring 2020 / Zuhair Murad Bridal Spring 2020

 

 


 

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0