TRENDY 2020/2021. Po łokcie

by piątek, 15 maja, 2020
 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Po łokcie

 

Ponadczasowy dodatek, który od XIX wieku był nieodłącznym elementem ślubnej (i nie tylko) garderoby, aż do lat 60. XX wieku. Obecnie powraca moda na rękawiczki, które nadają królewski i elegancki charakter, a jednocześnie są obecnie nowoczesnym elementem w stylizacjach. Rękawiczki wróciły do mody nie tylko w vintage i eleganckich stylizacjach, ale także w szalonym i nonszalanckim boho. Najczęściej spotykane są rękawiczki satynowe, koronkowe, tiulowe w słynny motyw szwajcarskiej kropki i kwiatowe. Najbardziej seksowna długość, to ta do łokci, ale równie popularne są krótkie rękawiczki o długości do nadgarstków. Rękawiczki nadają stylizacji niepowtarzalną jakość. Połączenie tradycji i współczesności.

 

 

 

Naeem Khan Bridal Spring 2020

Lein Spring 2020 / Reem Acra Bridal Spring 2020

 

 


 

Albert Czyżowicz fotograf ślubny

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0