TRENDY 2020/2021. Minimalizm na maxa

by wtorek, 12 maja, 2020
 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Minimalizm na maxa

 

Megan Markle niewątpliwie przeniosła ten trend na swoją zupełnie zabudowaną suknię Givenchy. Ale nie tylko królewskie suknie o klasycznym fasonie mogą być maksymalnie zminimalizowane. Jeśli marzysz o długiej i majestatycznej, ale minimalistycznej sukni, to jak najbardziej w propozycjach na 2020/2021 rok znajdziesz wiele takich propozycji. Niemniej musisz zapomnieć o koronkach, perełkach, kryształkach, drapowaniach, obfitych spódnicach i falbanach. Ten fason sukni charakteryzuje się prostotą! Czyste linie, brak fanaberii stylistycznych, eleganckie kształty i elementy architektoniczne, to jest to! Ten wygląd dotyczy przede wszystkim kroju, ale także nienagannego dopasowania sukni do sylwetki.

 

 

 

Roland Mouret Bridal Spring 2020 / Cushnie Bridal Spring 2020

Sophie et Viola Bridal Fall 2020 / Galvan Bridal Fall 2020

 

 


 

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0