TRENDY 2020/2021. Nogi do nieba

by wtorek, 12 maja, 2020
 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Nogi do nieba

 

Suknie ślubne, które eksponują nogi od lat królują w ślubnych kolekcjach. Najmodniejsze w tym sezonie będą nadal suknie z krótkim przodem i długim tyłem oraz suknie z naprawdę bardzo dużymi rozporkami. Nogi, nogi i jeszcze więcej nóg! Projektanci oszaleli na punkcie tych fasonów, a wraz za nimi panny młode! Suknie ślubne z odważnymi rozcięciami wcale nie są zarezerwowane dla uroczystości cywilnych lub na poprawiny. Jeśli założysz długi welon na ceremonię kościelną, nie będzie to nietakt.

 

 

 

Alessandra Rich Spring 2020 / Vera Wang Bride Fall 2020

Viktor & Rolf Bridal Fall 2020 / Galia Lahav Bridal Fall 2020

 

 


 

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0