TRENDY 2020/2021. Nago, ale niewidocznie

by piątek, 15 maja, 2020
 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Nago, ale nie niewidocznie

 

Przezroczystości nigdy nie wyglądały tak szykownie. Ta seksowna sylwetka czystych, ale w pełni zakrytych sukien wciąż pozostawia niewiele wyobraźni, ale nadal jest niezwykle wyrafinowana i stylowa. Od długich sukni, z długimi rękawami, przez marszczenia, ozdoby i hafty – te elementy akcentują nagość pod przezroczystymi tkaninami, ale na zupełnie nowym poziomie. Rozkoszuj się zmysłowym wyglądem, dzięki spodnim warstwom, które dyskretnie przysłaniają ciało. Postaw na najmodniejsze bieliźniarskie gorsety oraz przezroczyste spódnice, pod które możesz założyć koronkowe body.

 

 

 

Maison Francesco Scognamiglio Fall 2019 Couture / Zuhair Murad Bridal Spring 2020

Costarellos Bridal Spring 2020 / Alon Livne Bridal Spring 2020

 

 


 

Fotograf ślubny Lubuskie

 

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0