TRENDY 2020/2021. Proste dekolty

by czwartek, 14 maja, 2020 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Proste dekolty

 

Lata osiemdziesiąte powracają na wiele różnych sposobów – a proste dekolty, to kolejny ukłon w stronę najbardziej szalonej, odważnej dekady XX wieku. Mocno podkreślone prostą linią dekolty bez ramiączek  nadają sylwetce czysty, a wręcz graficzny charakter. Proste i przylegające wykończenia dekoltów nadają stylizacji nowoczesny, świeży, a jednocześnie kobiecy akcent. Jeśli wybierzesz suknię z takim dekoltem, zrezygnuj z naszyjnika.

 

 

 

Oscar de la Renta Spring 2020 / Costarellos Bridal Spring 2020

Reem Acra Bridal Spring 2020 / Chana Marelus Fall 2020

 

 


 

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0