TRENDY 2020/2021. Teraz garnitur

by czwartek, 14 maja, 2020 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Teraz garnitur

 

Garnitury nie są niczym nowym w modzie ślubnej dla pań. Od co najmniej kilku lat, ten zarezerwowany dotychczas dla mężczyzn strój, pojawiał się w kolekcjach dla pań. W tym sezonie garnitury są ekstremalnie eleganckie i wszechobecne w większości kolekcji. Nie chodzi tylko o spodnie cygaretki i wąskie blezery. W sezonie 2020/2021 dostępne są garnitury wykonane z kolorowych tkanin, z prześwitującymi pelerynami, kurtkami bez rękawów oraz seksownymi krojami kombinezonów. Jeśli spodnie są zbyt ekstrawagancką na ślub dla ciebie, ale podobają ci się te fasony, wybierz garnitur na poprawiny! Nadaj mu seksowny look i dobierz welon oraz bogato zdobioną biżuterię.

 

 

Chanel Spring 2020 / Roland Mouret Bridal Spring 2020

Ralph & Russo Haute Couture Spring 2020 / Lela Rose Bridal Fall 2020

 

 


 

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0