TRENDY 2020/2021. Zielona zazdrośnica

by wtorek, 12 maja, 2020
 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Zielona zazdrośnica

 

Zielone oczy złośnicy były u Szekspira synonimem zazdrości! Ale nic z tych rzeczy! W ślubnej modzie zieleń to powiew świeżości, naturalności i organicznych inspiracji. Zjawiskowe suknie o delikatnych odcieniach zieleni zaprezentowała m.in. Vera Wang w jednej ze swoich najbardziej genialnych kolekcji. Jasną i delikatną zieleń można genialnie podkreślić odcieniami różu, pudrowej lawendy, fiołka, pudrowego różu oraz gołębiej szarości. Pistacja, groszek, szałwia, a nawet eukaliptus – odcienie zieleni rządzą! Ubierz taką sukienkę, a inne kobiety zzielenieją z zazdrości 😉

 

 

 

Monique Lhuillier Bridal Fall 2020 / Vera Wang Bride Spring 2020

Valentino Spring 2020 / Rosie Assoulin Resort 2020

 

 


 

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0