Bridelle Style Guide LEXINGTON 3

by środa, 31 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

LEXINGTON

 

 

Styl uzupełniający

secret garden

 

Kolory przewodnie

żółty / koral / mandarynka / morela / royal blue

 

Kolory uzupełniające

błękit / pudrowy róż / wanilia

 

Kwiaty

róża / peonia / mak syberyjski / ciemiernik / anemon

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

owoce

wiosenne kwiaty

Paryż

 

 

 

1. Uroczym pomysłem na ozdobienie nakryć (szczególnie, jeśli talerze są białe) jest ułożenie przy każdym miejscu owoców, jeśli występują w aranżacjach.

2. Złoty tusz to doskonała alternatywa dla czarnych wydruków. Złoto jest delikatniejsze i pięknie komponuje się z jasnymi i pastelowymi odcieniami papieru.

3. Nie zapomnijcie, aby fotograf sfotografował symbol małżeństwa, czyli obrączki! Są one najpiękniejszym wyrazem łączącego dwoje ludzi uczucia i zasługują, aby uwiecznić je na zdjęciach.

4. Ażurowe botki z cienkiego usztywnianego nylonu to idealna propozycja na wyrafinowanych panien młodych, które stawiają na jakość dodatków.

5. Biel i żółć przepięknie się komponują! To dwa świeże, chłodne kolory, które pięknie uzupełniają błękitne lub granatowe dodatki. Wśród żółtych kwiatów wyróżniają się róże i jaskry oraz kwiaty o żółtych środkach i białych płatkach, np. anemony japońskie i peonie.

6. Jasny odcień błękitu to jedna z wariacji na temat stylu lexington. Eteryczne suknie druhen pięknie komponowały się z biało-żółto-zielonymi bukietami.

 


zdjęcia: PINTEREST