Bridelle Style Guide BEACH 4

by poniedziałek, 17 maja, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BEACH

 

 

Styl uzupełniający

gypsy

 

Kolory przewodnie

róż / miedź / granat / sienna / szarość

 

Kolory uzupełniające

złoto / antracyt / mocca

 

Kwiaty

kosmos / peonia / eustoma / ostróżka / storczyk

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

Maroko

bohema

plecionki

 

 

 

1. Marzysz o marokańskim, boho klimacie na swoim ślubie? Zaaranżuj taką strefę chill outu! Niskie pufy, kolorowe poduszki i latarenki nadadzą pożądany klimat. Inspiracją dla takiej aranżacji poza Maroko, mogą być Indie oraz Bali.

2. Lekki, jedwabny szal to świetny dodatek na wakacyjne śluby, kiedy wieczory są już nieco chłodniejsze. Szal może być pięknym uzupełnieniem twojej ślubnej stylizacji.

3. Przyjęcie w stylu marokańskim to duża ekstrawagancja, ale warta podjęcia ryzyka! Tak zaaranżowany stół weselny, z miękkimi poduchami, kocami i latarniami wygląda po prostu niesamowicie!

4. Nadaj papeterii lekki styl i postaw na akwarelowy motyw roślinny! Kwitnące kaktusy to świetny pomysł!

5. W plażowej aranżacji w stylu gypsy dobór kwiatów nie jest trudny! Wszystkie lekkie, eteryczne kwiaty, np. kosmosy, eustomy, rumianki sprawdzą się doskonale. Ważny jest kolor kwiatów, który powinien być zgaszony.

6. Prosta, ale przepiękna konstrukcja z plecionymi lampami to idealne miejsce na zaślubiny w plenerze w stylu plażowego gypsy.

 


zdjęcia: PINTEREST