Bridelle Style Guide AL FRESCO 1

by poniedziałek, 15 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

AL FRESCO

 

 

Styl uzupełniający

beach

 

Kolory przewodnie

morela / biel / gołębi błękit / oliwkowa zieleń / brąz

 

Kolory uzupełniające

brzoskwinia / błękit / srebro

 

Kwiaty

róża / peonia / eustoma / dalia / hortensja

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

plaża

slow food

Toskania

 

 

 

1. Stół Pary Młodej powinien być ustawiony w najbardziej wyeksponowanym miejscu, aby goście z całej sali lub przestrzeni mogli widzieć Parę. Dlatego dekoracja na tym stole powinna być niska, aby nie zasłaniać bohaterów dnia.

2. Beczka z regionalnymi przysmakami to doskonały pomysł na wesela w stylu slow.

3. Rozpuszczone włosy i delikatna ozdoba to najpiękniejszy look na wakacyjny ślub.

4. Zaplanujcie strefę relaksu dla gości. To mogą być koce na trawie i miękkie poduchy! Goście chętnie skorzystają z takich atrakcji.

5. W upalne dni, najlepiej sprawdzą się liście eukaliptusa, które długo zachowują świeżość bez dostępu do wody. Ciemna zieleń australijskiej rośliny stanowi genialne tło dla pastelowych i białych kwiatów.

6. Jedwabne wstążki mogą być jedynym dodatkiem do papeterii ślubnej, które podkreślają wyrafinowany projekt.

 


zdjęcia: PINTEREST