Bridelle Style Guide AL FRESCO 2

by poniedziałek, 15 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

AL FRESCO

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

róż / amarant / fiolet / lawenda / mauve

 

Kolory uzupełniające

royal blue / szarość / stare złoto

 

Kwiaty

lilak / klematis / gardenia / wisteria / hiacynt

 

Pora roku

wiosna

 

Inspiracje

balet

włoska willa

wiosna

 

 

 

1. Przyjęcia plenerowe pod gołym niebem stają się coraz popularniejsze w Polsce. Jeśli obiekt dysponuje zadaszoną pergolą, wykorzystajcie ją do wyeksponowania stołu Nowożeńców.

2. Karty menu ustawione na stołach lub przy nakryciach będą dla gości miłym akcentem, dzięki któremu zorientują się, jakie dania będą serwowane podczas weselnej kolacji.

3. Bogato zdobiona opaska to doskonały dodatek do romantycznej stylizacji.

4. Bufet ze świeżymi warzywami, serami i innymi przysmakami nie musi być w tradycyjnie rozumianym wiejskim stylu. Można go zaaranżować w elegancki sposób!

5. Nieodłączonym elementem eleganckiego stołu weselnego są świece i tkaniny. Zadbajcie o materiałowe serwetki i dużą ilość świec!

6. Ekstrawagancki tort ozdobiony cukrowymi płatkami, doskonale wpasowuje się w koncepcję romantycznego wesela.

 


zdjęcia: PINTEREST