Bridelle Style Guide AL FRESCO 10

by poniedziałek, 5 lipca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

AL FRESCO

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

różowy / amarant / morela / żółty / mauve

 

Kolory uzupełniające

stare złoto / brąz / biel

 

Kwiaty

róża / peonia / tawułka / gipsówka / ostróżka

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

Meksyk

DIY

ogrodowe kwiaty

 

 

 

1. Szukasz patentu na efektowne dekoracje, ale masz ograniczony budżet? Postaw na stole dużo małych butelek, słoiczków, flakonów, do których wsadzisz sezonowe kwiaty.

2. Ślub w plenerze jest najczęściej aranżowany w bardzo romantycznych miejscach. Pamiętaj, aby takie elementy, jak krzesła były dopasowane do stylu ślubu. W al fresco sprawdzą się drewniane krzesła z łączeniem krzyżowym na oparciu.

3. Słodkości wyeksponowane na różnych stolikach, komódkach czy podajnikach prezentują się przepięknie! W stylu al freso możecie użyć różnorodnych stylistycznie mebli.

4. Nie zapomnijcie o ozdobieniu krzeseł przy stołach weselnych. Jeśli nie chcecie dekorować wszystkich, skupcie się tylko na krzesłach przy stole nowożeńców. Kwiaty w ozdobnych słoikach wyglądają wyjątkowo urokliwie.

5. Są dwa gatunki kwiatów, które niezmiennie od lat królują w ślubnej florystce. To róże (różne gatunki) oraz peonie (także różne gatunki). Te kwiaty prezentują się pięknie samodzielnie, ale także w duecie i z dodatkiem innych gatunków. Klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody!

6. Małych słodyczy nie powinno zabraknąć na żadnym weselu! Goście, zarówno ci mali, jak i ci całkiem duzi, z przyjemnością będą próbować cukierniczych specjałów!

 


zdjęcia: PINTEREST