Bridelle Style Guide GLAMOUR 6

by wtorek, 6 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GLAMOUR

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

biel / baby pink / royal blue / baby blue / srebro

 

Kolory uzupełniające

gołębi / ivory / zieleń

 

Kwiaty

róża / peonia / hortensja / gipsówka / storczyk

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

angielski ogród

kryształy

sala balowa

 

 

 

1. Druhny w jednakowych i jednokolorowych sukienkach przepięknie prezentują się na ślubie w stylu glamour. Klasyka w najlepszym wydaniu!

2. Nie nosisz wysokich obcasów, ale chcesz dodać sobie kilka centymetrów? Wybierz buty na niskim i stabilnym obcasie. Ciekawe połączenie złota i srebra pięknie prezentuje się w klasycznej i eleganckiej stylizacji.

3. Pastelowe róże ogrodowe i angielskie są najlepszym wyborem na ślub w stylu glamour! Wykorzystaj różne rodzaje kwiatów z tego samego gatunku, aby uzyskać jednolitą, a jednocześnie zróżnicowaną kompozycję.

4. Wysokie kompozycje najlepiej sprawdzają się na podłużnych, wąskich stołach. Pamiętaj, aby stopniować wysokość dekoracji, aby nadać jej przestrzenność.

5. ALL IN WHITE! To ponadczasowy patent na najpiękniejszą stylizację ślubną. Biała suknia, dodatki i kwiaty!

6. Dodaj do białej papeterii delikatne akcenty w kolorze szarym, gołębim lub srebrnym. Nada to całość lekki i nowoczesny styl.

 


zdjęcia: PINTEREST