Bridelle Style Guide AL FRESCO 6

by poniedziałek, 5 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

AL FRESCO

 

 

Styl uzupełniający

tuscany

 

Kolory przewodnie

royal blue / szmaragd / gołębi / oliwka / baby pink

 

Kolory uzupełniające

błękit / złoto / szary

 

Kwiaty

róża / peonia / ostróżka / tawułka / naparstnica

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

slow food

garden party

kaligrafia

 

 

 

1. Deski z przekąskami to jeden z najgorętszych trendów, który opanował branżę ślubną. Postaw na regionalne i świeże przysmaki.

2. Luźne i duże bukiety są kwintesencją stylu al fresco! Koniecznie z sezonowych kwiatów. Wybierzcie kwiaty od lokalnych dostawców, bo to zawsze bardziej eko rozwiązanie!

3. Kaligrafowana papeteria i koperty z dopasowanymi kolorystycznie i stylistycznie znaczkami zachwyci każdego gościa.

4. Kaligrafowane ręcznie drewniane deski sprawdzą się jako menu w bufecie z przekąskami.

5. Papeteria ślubna to nie tylko zaproszenia ślubne, ale także karty potwierdzające przybycie, winietki, menu, mapy dojazdu. Pamiętaj, aby wszystko było utrzymane w jednolitej stylistyce.

6. Dodatek szmaragdowej zieleni na stole w stylu al fresco dodał mu lekkości i nonszalancji.

 


zdjęcia: PINTEREST

1 odpowiedź
  • Mateusz
    21 czerwca, 2021

    Jednolita stylistyka to podstawa! piękny kolarz!