Bridelle Style Guide AL FRESCO 7

by poniedziałek, 5 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

AL FRESCO

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

morela / biel / fiolet / brzoskwinia / gołębi szary

 

Kolory uzupełniające

stare złoto / lawenda / purpura

 

Kwiaty

róża / kosmos / klematis / goździk / peonia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

zioła

Prowansja

slow food

 

 

 

1. Papier czerpany jest ponadczasowym materiałem, z którego tworzy się najpiękniejszą i najbardziej ekskluzywną papeterię ślubną. Sprawdzi się ona doskonale w naturalnym stylu al fresco.

2. Kurtyna z jutowych sznurków i wiązek ziół wygląda przepięknie i oszałamiająco pachnie! Taka dekoracja sprawdzi się najlepiej w obiektach typu stodoły i kamienne obory.

3. Wyeksponujcie tort weselny używając w tym celu… zabytkowych mebli! Piękna komoda w stylu prowansalskiej wsi idealnie sprawdzi się w rustykalnym stylu al fresco.

4. Połączenie morelowych i fioletowych kwiatów z soczyście zielonymi liśćmi oraz ziołami to przepis na letni bukiet.

5. Sezonowe owoce, regionalne sery i wędliny zawsze cieszą się ogromną popularnością na weselach. Zadbajcie o takie smakołyki na swoim przyjęciu weselnym!

6. Nie zapomnijcie, aby wasze czworonogi, jeśli będą uczestniczyć w ślubie i weselu, także pięknie wyglądały! Obroża z kwiatów wygląda przeuroczo na psiej szyi!

 


zdjęcia: PINTEREST