Bridelle Style Guide ALTERNATIVE 1

by piątek, 28 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ALTERNATIVE

 

 

Styl uzupełniający

modern

 

Kolory przewodnie

kobalt / żółty / czerwień / stare złoto / mandarynka

 

Kolory uzupełniające

musztarda / turkus / zgaszona biel

 

Kwiaty

szachownica / tulipan / narcyz / szafirek / jaskier

 

Pora roku

wiosna

 

Inspiracje

akwarele

wiosna

antyki

 

 

 

1. Ręcznie malowana papeteria ślubna to haute couture papierniczy! Taką wyjątkową papeterię możecie samodzielnie zaprojektować w wielu studiach projektowych.

2. Szafirowa suknia ślubna i świeży bukiet z żółtą dominantą to propozycja na wiosenne śluby. Jaskry, tulipany, anemony, róże,  żonkile czy szachownice to przykłady pięknych, wiosennych kwiatów.

3. Idealnym uzupełnieniem szafirowej stylizacji są złote szpilki. Zwłaszcza od Jimmy Choo.

4. Filigranowe, żółte świece o różnej wysokości doskonale podkreślają błękity w aranżacji stołu weselnego.

5. Pamiętajcie o pudełeczkach na obrączki! W wiosennej stylizacji koniecznie niech to będą żółte i szafirowe welurowe mini boksy!

6. Na nowoczesnym, alternatywnym stole weselnym powinna zostać zachowana spójność stylistyczna. Szafirowy obrus i żółte kwiaty oraz ręcznie malowana papeteria są kontynuacją stylistyki całej realizacji.

 


zdjęcia: PINTEREST