Bridelle Style Guide ALTERNATIVE 2

by piątek, 28 maja, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ALTERNATIVE

 

 

Styl uzupełniający

whimsical

 

Kolory przewodnie

cukierkowy róż / czerń / biel / szarość / amarant

 

Kolory uzupełniające

malina / ciemny granat / miedź

 

Kwiaty

anturium / róża / peonia / cynia / storczyk

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

loft

geometria

haute couture

 

 

 

1. Kwadratowe torty ślubne to prawdziwa alternatywa cukiernicza! Czarny tort o fakturowanej powierzchni wygląda zjawiskowo! Dla miłośników niebanalnych rozwiązań.

2. Dodatek czarnych elementów dekoracyjnych to propozycja dla odważnych par młodych. Czarne poły z tiulu oraz czarne świeczniki jako dekoracje miejsca zaślubin to świetny pomysł na alternatywne wesele w stylu whimsical.

3. Niebanalny bukiet ślubny w różowej palecie kolorów prezentuje się oszałamiająco! Kształt wachlarza idealnie komponował się z oryginalną suknią ślubną.

4. Czarny obrus i zastawa wraz z różową florystyką to połączenie alternatywy i klasyki! Efekt WOW!

5. Dodatek czerni w papeterii ślubnej nadaje jej niepowtarzalny styl. Czarne koperty, amarantowa wstążeczka i biały papier to tylko trzy kolory, ale wspólnie tworzą ponadczasowy i elegancki papierniczy set.

6. Suknia ślubna w kolorze cukierkowego różu to wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych panien młodych! Czarne szpilki są idealnym wykończeniem stylizacji.

 


zdjęcia: PINTEREST