Bridelle Style Guide URBAN JUNGLE 5

by czwartek, 27 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

URBAN JUNGLE

 

 

Styl uzupełniający

boho

 

Kolory przewodnie

ciemna zieleń / miedź / zgaszona zieleń / brąz / stare złoto

 

Kolory uzupełniające

świeża zieleń / szarość / różowe złoto

 

Kwiaty

protea / tuberoza / jaskier / storczyk / klematis

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

lata 70.

plecionki

geometria

 

 

 

1. Miejsce zaślubin w stylu boho urban jungle musi robić wrażenie! A wystarczą do tego… liście monstery! Przepiękny łuk z zielonych liści i wyplatany dywan całkowicie wystarczą, aby stworzyć niezapomniane miejsce zaślubin.

2.  Z zielonych liści można stworzyć niepowtarzalne aranżacje na stoły wesele, z minimalnym udziałem kwiatów. Różnorodne liście dzięki wielu odcieniom zielni i kształtom zrobią cały efekt WOW! Papeteria stołowa, czyli karty menu i winietki z motywem liści to must have!

3. Cudowny pomysł na winietki i ich wyeksponowanie! Pleciona makrama, na której zawieszono wykaligrafowane ręcznie na liściach winietki. Cudowny pomysł i piękna pamiątka dla gości.

4. Strefa chillout z wygodnymi, plecionymi fotelami i nowoczesnym stolikiem w stylu nowojorskim to pomysł na ciekawą aranżację. Meble wypoczynkowe możecie wynająć w wypożyczalni mebli eventowych.

5. Białe i jasne kwiaty w bukiecie ślubnym urban jungle to najlepszy wybór. Biało-zielona protea stanowiła centralny punkt bukietu, który dopełniono innymi białymi kwiatami i intensywnie zielonymi liśćmi.

6. W aranżacji urban jungle sprawdzą się elementy dekoracyjne z kamieni półszlachetnych. Piękny opal wykaligrafowano złotym tuszem z numerem stołu.

 


zdjęcia: PINTEREST