Bridelle Style Guide BOHO 6

by piątek, 9 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHO

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

mauve / cappuccino / brąz / mocca / olive

 

Kolory uzupełniające

beż / blady róż / biel

 

Kwiaty

róża / peonia / hortensja / gipsówka / dalia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Toskania

drewno

oliwki

 

 

 

1. W upalne dni warto wybrać wytrzymałe na temperatury rośliny. Do dekoracji krzeseł doskonale nadadzą się gałązki oliwki lub oliwnika.

2. Kolor sukien druhen powinien nawiązywać do stylistyki ślubu. Jednolite kreacje sprawdzą się w klasycznych stylizacjach.

3. Plenerowy ślub po południu? Pomysł na osłoniętą od słońca konstrukcję zapewni wam nie tylko komfortową temperaturę, ale i niezbędny cień. Fotograf będzie również wdzięczny, bo światło słoneczne nie będzie was mocno oświetlać.

4. Toskańska stylizacja stołów jest prosta, ponadczasowa i klasyczna. Girlanda z oliwnych gałązek i świece całkowicie wystarczą.

5. Naked cake, czyli 100% naturalności! dodajcie do tego świeże kwiaty, ozdobny topper oraz uroczą paterę z drewna i efekt WOW gwarantowany!

6. Plan stołów jest koniecznością na weselach powyżej 80 osób. Na wesele w stylu rustykalnego boho polecamy kaligrafowaną białym tuszem drewnianą tablicę.

 


zdjęcia: PINTEREST