Bridelle Style Guide TROPICANA 10

by czwartek, 8 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TROPICANA

 

 

Styl uzupełniający

fiesta

 

Kolory przewodnie

koral / soczysta zieleń / malina / różowy / morela

 

Kolory uzupełniające

ciemna zieleń / nude / biel

 

Kwiaty

anturium / szarłat / banksja / protea / jaskier

 

Pora roku

lato / zima

 

Inspiracje

kwiaty pomarańczy

egzotyczne liście

Miami

 

 

 

1. Kolorowe buty ślubne podkreślają ślubną stylizację i warto rozważyć je przy wyborze obuwia. Dodatkowym argumentem za jest fakt, że kolorowe buty z powodzeniem wykorzystacie także po ślubie do innych stylizacji.

2. Dekoracja z egzotycznych liści prezentuje się zjawiskowo! To najlepszy dowód na to, że nie potrzeba kwiatów, aby stworzyć efekt WOW!

3. Druhny w kolorowych sukniach wyglądają obłędnie! Materiał w egzotyczne liście i kwiaty perfekcyjnie dopasowano do kolorystyki i motywu przewodniego wesela.

4. Panowie w kolorowych spodniach na weselu? OCZYWIŚCIE! Koralowe spodnie i muchy idealnie komponowały się z motywem kwiatowym na sukniach druhen.

5. Egzotyczne rośliny to nie tylko ciemnozielone liście, ale także przepiękne, soczyście kolorowe kwiaty! Zielone anturium to jedna z najpiękniejszych roślin i nie może jej zabraknąć w ślubnej stylizacji w stylu tropicana.

6. Do wykonania pamiątkowych zdjęć wykorzystajcie… przedmioty codziennego użytku, np.: starą tacę z motywem kwiatów i owoców pomarańczy.

 


zdjęcia: PINTEREST