Bridelle Style Guide BOHO GLAMOUR 1

by środa, 19 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHO GLAMOUR

 

 

Styl uzupełniający

eclectic

 

Kolory przewodnie

róż / zgaszona biel / zgaszona zieleń / nude / mauve

 

Kolory uzupełniające

złoto / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / peonia / skabioza / dalia / protea

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

lata 20.

bohema

garden party

 

 

 

1. Kaligrafowana papeteria to szczyt stylu! Piękna papeteria w stylu boho glamour charakteryzuje się dopracowaną kaligrafią i pozornie niedbałym wykończeniem jedwabnymi wstążkami.

2. Bukiet w stylu boho glamour jest jednocześnie lekki i elegancki. Nieregularny kształt podkreśliła ogromna dalia i delikatne, pierzaste trawy.

3. Nieco elegancji w boho stylizacji? Postawcie na modernistyczne krzesła! Przezroczyste ghosty to doskonały patent na nadanie aranżacji niewymuszonej elegancji.

4. Materiałowe serwetki do osłonięcia kolan są niezbędnym akcentem na weselnych stołach. Papierowe serwetki dopuszczalne są wyłącznie na słodki stole i w drink barze.

5. Stary stolik ze złotym rantem to akcent boho w aranżacji. Na takim stoliku warto wyeksponować tort i inne słodkości.

6. Boho glamour panna młoda jest seksowna i nieposkromiona! Koronkowa sukienka i obowiązkowy słomkowy kapelusz nadały stylizacji niesamowity styl!

 


zdjęcia: PINTEREST