Bridelle Style Guide CLASSIC 5

by wtorek, 18 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

CLASSIC

 

 

Styl uzupełniający

tuscany

 

Kolory przewodnie

biel / royal blue / zgaszona zieleń / ecru / gołębia szarość

 

Kolory uzupełniające

srebro / ciemna zieleń / szarość

 

Kwiaty

róża / peonia / eustoma / dalia / jaskier

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

pałacowe wnętrza

stare samochody

koronki

 

 

 

1. Królewski błękit i złote dodatki w papeterii to najlepszy sposób na podkreślenie klasycznego i tradycyjnego stylu ślubu.

2. Klasyka czerpie z najlepszych wzorców modowych. Suknia w stylu księżniczki to przepis na sukces w stylizacji klasycznej.

3. Plan stołów z rozsadzeniem gości weselnych jest niezbędnym elementem aranżacji każdego eleganckiego przyjęcia. Tablicę warto ozdobić kwiatami.

4. Kwiatowe łuki i instalacje są szalenie modnym elementem aranżacji przestrzeni zaślubin. Ogromne koło udekorowane kwiatami można po ceremonii zaślubin przenieść na salę weselną i postawić za stołem pary młodej lub ustawić je w kąciki z fotobudką.

5. Płaskie buty ozdobione biżuteryjnymi broszami to must have w stylu klasycznym.

6. Dekoracja samochodu młodej pary powinna nawiązywać stylistycznie i kolorystycznie do całej aranżacji. Ręcznie kaligrafowana tablica z kwiatową girlandą była cudną dekoracją zabytkowego pojazdu.

 


zdjęcia: PINTEREST