Bridelle Style Guide CLASSIC 2

by wtorek, 18 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

CLASSIC

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

róż / piaskowy / granat / beż / gołębi błękit

 

Kolory uzupełniające

szarość / wanilia / mocca

 

Kwiaty

róża / skabioza / kosmos / naparstnica / jaskier

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

stare pocztówki

Paryż

kwiatowe tkaniny

 

 

 

1. Dopracowana papeteria ślubna z elementami akwarelowych rysunków to prawdziwy papierniczy haute couture! Warto zainwestować w papeterię weselną, bo będzie ona obok kwiatów najważniejszą dekoracją na stołach.

2. Białe i kremowe kwiaty w bukiecie to klasyka ślubnej florystyki. Aby kompozycji nadać charakter, dodano do niego granatowe i kawowe długie wstążki. Warto skorzystać z tego patentu, ponieważ długie wstążki optycznie wysmuklają sylwetkę panny młodej.

3. Nie zapomnijcie o uwiecznieniu na zdjęciach pierścionka zaręczynowego o obrączek.

4. Delikatne, koronkowe buty na niskim obcasie to propozycja dla kobiet, które nie są przyzwyczajone do wielogodzinnego chodzenia w szpilkach.

5. A może kolorowa suknia ślubna w kwiaty? To bardzo odważny trend, ale kto powiedział, że klasyka musi być nudna?

6. Niskie kompozycje kwiatowe z sezonowych roślin to propozycja na wąskie stoły. Dodatek świec nada aranżacji wysokości.

 


zdjęcia: PINTEREST