Bridelle Style Guide CLASSIC 3

by wtorek, 18 maja, 2021



 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

CLASSIC

 

 

Styl uzupełniający

whimsical

 

Kolory przewodnie

morela / blady róż / koral / pudrowy róż / gołębia szarość

 

Kolory uzupełniające

błękit / zgaszona zieleń / royal blue

 

Kwiaty

róża / eustoma / jaskier / anemon / banksja

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

lata 20.

Prowansja

antyki

 

 

 

1. Motyw baletu to doskonały pomysł na ślub i wesele w stylu klasycznym. Puenty mogą być pięknym dodatkiem dekoracyjnym. Rozwieszone na ścianie taneczne buty warto ozdobić świeżymi kwiatami.

2. Dobór palety kolorystycznej kwiatów ma zasadnicze znaczenie dla całej stylizacji ślubu. Pastelowe kwiaty w różnych odcieniach to idealny pomysł na ślub w stylu klasycznym.

3. Dwuosobowe stoły tylko dla nowożeńców to modna, która przybyła z USA i staje się coraz popularniejsza na polskich weselach. Dzięki temu, para młoda ma chwile intymności tylko dla siebie.

4. Niebieski torty ozdobiony świeżymi kwiatami cudownie komponuje się z delikatną aranżacją w stylu baletu.

5. Warto dodać klasycznej stylizacji nieco sznytu. Wielogatunkowy bukiet o nieregularnym kształcie sprawdzi się idealnie w roli niespodzianki.

6. Chłodny, królewski odcień niebieskiego świetnie komponuje się ze złotym tuszem i pieczęciami lakowymi zastosowanymi w papeterii.

 


zdjęcia: PINTEREST