Bridelle Style Guide ECLECTIC 1

by poniedziałek, 22 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ECLECTIC

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

błękit / gołębi / szarość / royal blue / srebro

 

Kolory uzupełniające

złoto / miodowy / mocca

 

Kwiaty

róża / lunaria / hortensja / dalia / szarłat

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

suszone trawy

Maroko

antyki

 

 

 

1. Papeteria ślubna wykaligrafowana na ręcznie czerpanym papierze to kwintesencja stylu fine art. Zdobienie suszonymi płatkami kwiatów, nadało papeterii niepowtarzalny charakter.

2. Białe, bogato zdobione lampiony to nawiązanie do wzornictwa marokańskiego. Tego typu dekoracje genialnie komponują się z suszonymi kwiatami i trawami.

3. Bogato zdobione sandałki duetu Badgley Mischka idealnie pasują eklektycznej stylizacji.

4. Biały tort o ciekawej fakturze, ozdobiony suszonymi roślinami to propozycja na eklektyczny ślub w stylu fine art.

5. Cudowne bukiety z suszonej lunarii obłędnie komponował się z delikatnym kolorem sukni ślubnej i sukien druhen.

6. Dodanie nieco koloru w monochromatycznych aranżacjach, jeszcze bardziej podkreśla jednolitość kolorystyczną. Miodowożółte kieliszki doskonale spełniły tę funkcję.

 


zdjęcia: PINTEREST