Bridelle Style Guide ECLECTIC 2

by poniedziałek, 22 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ECLECTIC

 

 

Styl uzupełniający

beach

 

Kolory przewodnie

zieleń / ecru / zgaszona zieleń / złoto / mocca

 

Kolory uzupełniające

biel / morela / cappuccino

 

Kwiaty

róża / peonia / klematis / dalia / ostróżka

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

plaża

rośliny doniczkowe

suszone  trawy

 

 

 

1. Zaproszenia ślubne na przyjęcie w stylu plażowym w kolorze piasku doskonale podkreślają charakter uroczystości. Naturalne kolory przepięknie komponują się z bielą i naturalną zielenią.

2. Trawy pampasowe to absolutny hit ostatnich sezonów w branży ślubnej. Takie dekoracje nie wymagają ju dodatku kwiatów.

3. Małe słodkości to jedna z najbardziej ulubionych form aranżacji słodkich bufetów. Warto wykonać słodki stół, bo jest on ogromną atrakcją nie tylko dla najmłodszych gości.

4. Oryginalny pomysł na wyeksponowanie słodkości – regał! Rzadko spotykana forma, ale niezwykle efektowna! Paprocie w wyplatanych koszach stylowo nawiązywały do motywu przewodniego ślubu.

5. Bukiet z białych kwiatów z dodatkiem soczystej zieleni liści idealnie komponuje się z morskimi akcentami.

6. Sandałki na przezroczystym obcasie fantastycznie wpisały się w konwencję  plażowego ślubu w stylu eklektycznym.

 


zdjęcia: PINTEREST