Bridelle Style Guide ECLECTIC 3

by poniedziałek, 22 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ECLECTIC

 

 

Styl uzupełniający

whimsical

 

Kolory przewodnie

róż / żółty / mandarynka / amarant / turkus

 

Kolory uzupełniające

fiolet / wanilia / bordo

 

Kwiaty

róża / gerbera / klematis / kosmos / peonia

 

Pora roku

lato / jesień / zima

 

Inspiracje

balony

alpaki

loft

 

 

 

1. Drewniany, wypalany laserem plan stołów jest fantastyczną dekoracją! Ozdobiony kwiatami i girlandą z liści nawiązywał do kapryśnej stylizacji ślubu.

2. Feeria kolorów to coś, co jest nadal rzadkością na ślubach, a szkoda, bo efekty są obłędne! Gigantyczna dekoracja z balonów i amarantowe serwetki na stołach przykuwają wzrok!

3. Szukasz pomysłu na numery stołów? Ciekawa propozycja to kontury państw, które odwiedzili nowożeńcy, a goście mogli zgadywać!

4. Niebanalny pomysł na tło do pamiątkowych zdjęć! Zafascynowani kulturą danego kraju, możecie stworzyć tematyczną ściankę.

5. Intensywne kolory kwiatów doskonale wpisały się w peruwiański charakter uroczystości. Wśród kwiatów o najbardziej intensywnych kolorach warto wymienić: róże, peonie, anemony, jaskry, kosmosy, dalie, chryzantemy, cynie.

6. Balony przeżywają renesans w branży ślubnej i są genialnym materiałem do dekorowania!

 


zdjęcia: PINTEREST