Bridelle Style Guide GLAMOUR 7

by wtorek, 6 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GLAMOUR

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

biel / czerń / złoto / srebro / ivory

 

Kolory uzupełniające

stare złoto / miedź / zieleń

 

Kwiaty

róża / storczyk / hortensja / gipsówka / peonia

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

tropikalne liście

James Bond

francuska kolacja

 

 

 

1. Glamour lubi przepych, ale z klasą! Tort ozdobiony różami to kwintesencja stylu!

2. To nieprawda, że czerń nie jest kolorem ślubnym! Jest i doskonale sprawdza się w stylistyce glamour! Czarne suknie druhen stanowią genialne tło dla białej kreacji panny młodej! Do tego obowiązkowe białe kwiaty!

3. Papeteria z niespodzianką! To lubimy! Wyklejkę czarnych kopert ozdobiono papierem z motywem zielonych egzotycznych liści. Przepiękny akcent!

4. Okrągłe instalacje kwiatowe są ponadczasową dekoracją, która genialnie prezentuje się na plenerowych ślubach.

5. Storczyki to nieśmiertelny wybór na śluby w stylu glamour. Nie trzeba ich łączyć z innymi gatunkami kwiatów, ponieważ najlepiej prezentują się samodzielnie w bukietach ślubnych.

6. Weselna kolacja przy świecach to obowiązkowy punkt programu! Duża ilość świec w różnych rodzajach naczyń tworzy niezapomniany widok i klimat.

 


zdjęcia: PINTEREST