Bridelle Style Guide GREENERY 3

by środa, 26 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GREENERY

 

 

Styl uzupełniający

village villa

 

Kolory przewodnie

matowa zieleń / biel / oliwkowa zieleń / szarość / antracyt

 

Kolory uzupełniające

srebro / sienna / mocca

 

Kwiaty

róża / skabioza / anemon / dalia / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

stara willa

Toskania

antyki

 

 

 

1. Ogrodowe przyjęcie w stylu greenery village villa najpiękniej będzie wyglądać zaaranżowane pod obrośniętą winoroślami lub bluszczami pergolą. Naturalna zieleń i drewniana konstrukcja pergoli będą najpiękniejszą dekoracją przyjęcia w stylu greenery village villa.

2. Szpachlowany kremem tort wygląda niezwykle artystycznie! Jasna zieleń zdobienia nie przytłacza tortu i nadaje mu wyjątkowy styl.

3. Marzysz o włoskim weselu? Pomyśl o wyjazdowym ślubie w Toskanii! Koszt organizacji kameralnego ślubu we Włoszech jest porównywalny do średniej wielkości wesela w Polsce.

4. Pamiętajcie, aby napisać osobiste przysięgi, których nie musicie (ale możecie) odczytywać publicznie. Będzie to dla Was wzajemnie cudowna pamiątka i wyznanie miłości.

5. Bukiet w stylu greenery musi być oparty na zielonej bazie! Pnącza są doskonałym materiałem bazowym, bo nadają kompozycji lekkości i wysmuklają sylwetkę.

6. Naturalne tkaniny w stylu village villa są obowiązkowe! Lekkie obrusy z bawełnianej gazy przepięknie komponują się z dzikimi kompozycjami z liści, pnączy i kwiatów.

 


zdjęcia: PINTEREST