Bridelle Style Guide GREENERY 6

by wtorek, 13 lipca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GREENERY

 

 

Styl uzupełniający

tuscany

 

Kolory przewodnie

zieleń / oliwka / biel / czerń / szary

 

Kolory uzupełniające

szmaragd / antracyt / mandarynka

 

Kwiaty

róża / peonia / eustoma / ostróżka / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

Toskania

moda

oliwki i mandarynki

 

 

 

1. Zaproszenia ślubne i dodatki papeteryjne z motywem graficznym obiektu weselnego są bardzo eleganckie i pięknie podkreślają wasz wybór miejsca na przyjęcie weselne. Grafikę obiektu może dla was wykonać na podstawie panoramicznego zdjęcia plastyk lub grafik.

2. Czarne dodatki doskonale podkreślają kolorystykę greenery. Czerń uwypukla biel i zieleń i nadaje ponadczasowego szyku stylizacji stołów.

3. Welurowe, czarne meble wypoczynkowe genialnie sprawdzą się w strefie relaksu. Meble możecie wynająć w wypożyczalni eventowej, których jest coraz więcej w całym kraju.

4. Kameralne przyjęcie pod gołym niebem to propozycja na wakacyjne śluby w Polsce.

5. Okrągła instalacja ozdobiona zieloną girlandą podkreśla symbolicznie moment zawarcia ślubu i nawiązuje kształtem do obrączek. Taką instalację po ślubie można przenieść w miejsce przyjęcia lub ustawić je w strefie relaksu.

6. Bukiet greenery nie musi być nudny! Zieleń ma mnóstwo odcieni! Wiele gatunków liści,  a nawet kwiatów w takiej kompozycji podkreśli stylistykę ślubu oraz wesela.

 


zdjęcia: PINTEREST