Bridelle Style Guide GREENERY 7

by wtorek, 13 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GREENERY

 

 

Styl uzupełniający

classic

 

Kolory przewodnie

zieleń / biel / morela / wanilia / blady różowy

 

Kolory uzupełniające

złoto / brąz / ciemna zieleń

 

Kwiaty

róża / peonia / dalia / chryzantema / goździk

 

Pora roku

wiosna / lato / jesień / zima

 

Inspiracje

szklarnia

starocie

ogrodowe kwiaty

 

 

 

1. Nietypowe pojazdy do ślubu cieszą się niezmiennie popularnością. Jeśli chcecie zaakcentować oryginalny pomysł na ślub, wybierzcie stare auto!

2. Klasyczne krzesła chiavari to ponadczasowa klasyka. Brązowe krzesła pięknie pasują do naturalnej, zielonej kolorystyki stylu greenery. Krzesła możecie wypożyczyć w magazynie mebli eventowych.

3. Bary na weselach cieszą się zawsze ogromną popularnością. Warto zaserwować w nich oprócz standardowych alkoholi, także ulubione drinki młodej pary.

4. Niskie, monokolorystyczne kompozycje kwiatowe podkreślają klasyczną odsłonę stylu greenery.

5. Najprostsze rzeczy są zwykle najbardziej efektowne. Bukiet z białych kiściastych kwiatów, np. róż, peoni lub hortensji oraz kilka smukłych gałązek oliwki wystarczy, aby stworzyć elegancki bukiet ślubny.

6. Żeliwne lub kute żyrandole na sali weselnej lub w namiocie bankietowym ozdóbcie zielonymi gałązkami lub girlandami. Efekt murowany!

 


zdjęcia: PINTEREST