Bridelle Style Guide MINIMAL 5

by wtorek, 23 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

MINIMAL

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

szarość / gołębi / granat / royal blue / mauve

 

Kolory uzupełniające

błękit / biel / miedź

 

Kwiaty

róża / peonia / skabioza / klematis / dzwonek

 

Pora roku

lato / zima

 

Inspiracje

suszone trawy

Prowansja

tkaniny

 

 

 

1. Gołębia szarość i biała koszula w stylizacji pana młodego są kwintesencją minimalistycznego stylu. Jednolita kolorystyka genialnie podkreślona została dyskretnymi dodatkami – butonierką i muchą.

2. Minimalizm o wyrafinowanym charakterze na stołach, to świece, lejące tkaniny i minimum dekoracji. Na takich stołach nie ma miejsca (dosłownie i symbolicznie) na półmiski z wędlinami czy butelki z napojami.

3. Minimalistyczny, jednopiętrowy torcik wyeksponowano na artystycznie ułożonej tkaninie. Nic ponad to, a jest idealnie!

4. Ręcznie wykaligrafowana przysięga ślubna to nie tylko piękny detal, ale i cudowna pamiątka.

5. Minimalistyczny bukiet w stylu fine art, to delikatna forma, minimum przenikających się kolorów i oryginalne rośliny.

6. Ozdobienie nakryć delikatnymi trawami to świetny pomysł na oryginalną dekorację stołów. A na dodatek bardzo tani!


zdjęcia: PINTEREST