Bridelle Style Guide NAUTICAL 1

by środa, 24 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

NAUTICAL

 

 

Styl uzupełniający

beach

 

Kolory przewodnie

niebieski / srebro / zgaszona zieleń / mocca / biel

 

Kolory uzupełniające

szarość / złoto / błękit

 

Kwiaty

róża / ostróżka / storczyk / dereń / skabioza

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

muszle

kamienie szlachetne

tiul

 

 

 

1. Torty z wgłębieniem, które ozdabia się kolorowanym cukrem wyglądają niczym wnętrze kamieni szlachetnych! To bardzo stylowy trend, który będzie długo modny.

2. Prawdziwe muszelki to niezbędna dekoracja na plażowym ślubie. Można je kupić w internecie w dowolnych kolorach i kształtach.

3. Błękitne serwetki dodały aranżacji świeży, morski charakter. Niebieskie szkło podkreśliło marynistyczny styl.

4. Białe kwiaty to idealna propozycja na plażowe śluby. Biel to świeżość i lekkość kojarzona z nadmorskimi plażami.

5. Papeteria w stylu nautical powinna nawiązywać do morskich klimatów. Wszelkie odcienie błękitu sprawdziły się w akwarelowym rysunku przypominającym fale.

6. Przyjęcie weselne w stylu plażowym to prostota mebli i zastawy oraz błękitne dodatki oraz prawdziwe muszle, ukwiały i koralowce do dekoracji.

 


zdjęcia: PINTEREST