Bridelle Style Guide MODERN 1

by piątek, 23 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

MODERN

 

 

Styl uzupełniający

decadence

 

Kolory przewodnie

koral / herbata / róż / morela / brudny róż

 

Kolory uzupełniające

brzoskwinia / pastelowa mandarynka / różowe złoto

 

Kwiaty

róża / peonia / anturium / jaskier / tulipan

 

Pora roku

wiosna / lato / jesień / zima

 

Inspiracje

20-lecie międzywojenne

Paryż

loft

 

 

1. Styl decadence to kwintesencja zmysłowego i nonszalanckiego charakteru XX-lecia międzywojennego. Widać to zwłaszcza w kolorystyce i nostalgicznym stylu aranżacji.

2. Tapicerowane meble w przetartych tkaninach doskonale komponują się z dekadenckimi scenografiami.

3. Instalacje kwiatowe to coraz modniejsze aranżacje na weselnych stołach.

4. Kolorystyka w stylistyce decadence bazuje głównie na brudnych odcieniach wszystkich kolorów. Przydymione odcienie różu, koralu i moreli przepięknie komponują się z tą stylizacją.

5. Połączenie wielu odcieni różu i koralu to kwintesencja tegorocznych najmodniejszych kolorów. Stare odmiany peonii i róż perfekcyjnie podkreślają styl decadence.

6. Panna młoda w stylu dekadenckim jest tajemnicza, odważna i prowokująca. Odważne suknie są stworzone dla nich!

 


zdjęcia: PINTEREST