Bridelle Style Guide TUSCANY 5

by czwartek, 22 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TUSCANY

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

herbata / róż / biel / jagoda / royal blue

 

Kolory uzupełniające

cappuccino / mocca / orzech

 

Kwiaty

róża / anemon / stefanotis / tuberoza / ciemiernik

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

malarstwo

ceramika

kaligrafia

 

 

 

1. Romantyczna wersja stylu tuscany opiera się na elementach florystycznych. Butonierki z delikatnych kwiatów i roślin idealnie wpisują się w charakter stylu.

2. Prosta bryła tortu w stylu toskańskim może być minimalistycznie ozdobiona kilkoma kwiatami.

3. Panna młoda w romantycznej odsłonie stylu tuscany to naturalny look i świeżość!

4. Pastelowe kwiaty sezonowe pięknie podkreślają elegancki styl toskański.

5. Szukasz obiektu w Polsce na toskańskie wesele? Wybierz kamienną stodołę lub winnicę, których architektura wpisuje się w północnowłoskie budynki gospodarcze.

6. Delikatne i pastelowe motywy kwiatowe to najodpowiedniejsza grafika na papeterię w stylu romantic tuscany.

 


zdjęcia: PINTEREST

1 odpowiedź
  • Jarosław Młynek
    18 kwietnia, 2019

    Ciekawe, naprawdę delikatne inspiracje – z pewnością przydadzą się wielu Pannom Młodym 🙂