Bridelle Style Guide MODERN 2

by piątek, 23 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

MODERN

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

biel / błękit / granat / szarość / róż

 

Kolory uzupełniające

dove / karmin / szałwia

 

Kwiaty

eustoma / róża / groszek pachnący / ostróżka / lewkonia

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

naturalne materiały

surowe wnętrza

tiul

 

 

 

1. W prostocie siła! Drewniany stół i krzesła w stylu skandynawskim mogą być bardzo romantycznie zaaranżowane! Wystarczy dodatek kwiatów i świec.

2. Słodki stół w stylu naturalnym z niebieskimi akcentami jest bardzo romantycznym rozwiązaniem.

3. Modern stylizacja nie musi być surowa! Romantyczna suknia z tiulu idealnie wpisuje się w kobiecą, ale nowoczesną aranżację.

4. Najczęściej wybieranym i najbezpieczniejszym kolorem ślubnego stroju pana młodego jest ponadczasowy granat.

5. Romantyczny bukiet z nutką nowoczesności to różne odmiany kwiatów i roślin w luźnej kompozycji.

6. Niebieski kolor na torcie nadał mu lekkości i świeżości.

 


zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *