Bridelle Style Guide MODERN 3

by piątek, 23 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

MODERN

 

 

Styl uzupełniający

glamour

 

Kolory przewodnie

biel / czerń / granat / złoto / srebro

 

Kolory uzupełniające

ciemna zieleń / antracyt / szarość

 

Kwiaty

róża / peonia / hortensja / storczyk / anturium

 

Pora roku

wiosna / lato / jesień / zima

 

Inspiracje

rock and roll

skórzana kurtka

motocykle

 

 

 

1. Obdarowywanie się prezentami przez nowożeńców to cudowny pomysł! Sprawcie sobie prezenty, które wyrażają wasze uczucia i emocje! I nie zapomnijcie o miłosnych, koniecznie odręcznie napisanych liścikach!

2. Glamour panna młoda w nowoczesnej odsłonie jest przede wszystkim seksowna i odważna! Długie włosy, dopasowana i podkreślająca kształty suknia oraz… skórzana ramoneska! To jest to!

3. Prosta, ale stylowa dekoracja stołów nie musi być droga! Świece i białe róże, które gęsto i naprzemiennie ustawiono na weselnym stole są skromną, ale stylową dekoracją stołu weselnego.

4. Storczyki to niezmiennie kwintesencja elegancji! Biały bukiet doskonale podkreślił glamour charakter stylizacji.

5. Granat to nowa czerń! Połączenie różnych odcieni granatu doskonale sprawdzi się na ślubie z elementami czerni.

6. Nietypowe miejsca na wesele to charakterystyczny motyw dla wesel w stylu modern. Muzeum motoryzacji to idealna przestrzeń na wesele w stylu modern glamour.

 


zdjęcia: PINTEREST