Bridelle Style Guide NEW YORK CITY 10

by środa, 14 lipca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

NEW YORK CITY

 

 

Styl uzupełniający

provancelle

 

Kolory przewodnie

błękit / royal blue / biel / granat / blady róż

 

Kolory uzupełniające

szary / srebro / morela

 

Kwiaty

róża / eustoma / jaskier / dereń / kosmos

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

Prowansja

XIX wiek

rodzina królewska

 

 

 

1. Chcecie, aby wasza papeteria ślubna była oryginalna i spersonalizowana? Zamówcie własny znak na zaproszenia złożony z waszych monogramów (pierwsze litery imion) oraz daty ślubu. Takim znakiem możecie ozdobić także winietki, karty menu oraz plan stołów i podziękowania dla gości.

2. Na stole weselnym poza kwiatami powinny znaleźć się świece. Ciekawym dodatkiem i elementem kolorystycznym jest ułożenie w kompozycjach lub rozrzucone luźno owoce w kolorach, które komponują się lub kontrastują z aranżacją. Śliwki świetnie sprawdzą się jako kolor uzupełniający dla błękitnej kolorystyki.

3. Niebieskie akcenty na stole w stylu new york city są bardzo charakterystyczne dla Hampton. Piękny obrus i serwetki w odcieniu royal blue oraz kobaltowe szklane kieliszki nadały stołowi olśniewający charakter. Dobrze zaopatrzona HURTOWNIA ALKOHOLI pomoże wam w wyborze wódek, win, likierów czy prosecco w eleganckich, pasujących do aranżacji na stołach butelkach.

4. Połączenie na stole dwóch obrusów jest bardzo modne i dodaje aranżacji dynamiki. Niebieski lniany obrus oraz kremowy bieżnik przepięknie podkreśliły nowoczesną, acz romantyczną aranżację.

5. Bukiet z białych i kremowych oraz bladoróżowych kwiatów z zielonymi pnączami i liśćmi eukaliptusa zachwyca spójną kolorystyką.

6. Biały tort ozdobiony wyłącznie gałązkami bluszczu wyeksponowano na srebrnej paterze. Klasa i szyk w 100% nowojorska socjeta!

 


zdjęcia: PINTEREST

małe przyjęcie weselne warszawa