Bridelle Style Guide NEW YORK CITY 9

by środa, 14 lipca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

NEW YORK CITY

 

 

Styl uzupełniający

elegance

 

Kolory przewodnie

morela / różowy / blady fiolet / jasna zieleń / biel

 

Kolory uzupełniające

karmin / lawenda / pudrowy

 

Kwiaty

róża / groszek pachnący / dereń / kosmos / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

Francja

koronki

angielski ogród

 

 

 

1. Papeteria ślubna w stylu new york city i elegance zachwyca wyrafinowaną prostotą, wykończeniem i wykonaniem. Najlepszej jakości papier, przepiękna kaligrafia i idealnie dobrane czcionki oraz stonowane kolory druku, papieru i kopert.

2. Elegancki i romantyczny bukiet ślubny panny młodej z Nowego Jorku charakteryzuje się lekkością formy. Luźna kompozycja z różnych gatunków kwiatów, ale utrzymanych w jednolitej kolorystyce jest najlepszym znakiem rozpoznawczym tego stylu.

3. Nowy Jork kocha Francję i czerpie z jej dziedzictwa kulturowego i stylistycznego całymi garściami! Słynne tapicerowane krzesła francuskie są obowiązkowym elementem na ślubie w stylu eleganckiego new york city.

4. Panna młoda w stylizacji nowojorskiej to przede wszystkim klasa, styl i odwaga! Opaska stylizowana na tiarę doskonale podkreśliła stylizację! W stylu new york city w roli biżuterii sprawdzą się złote zegarki. Nonszalancki i nieoczywisty dodatek dla prawdziwej fashion bride.

5. Pudełeczko na pierścionek zaręczynowy powinno obowiązkowo znaleźć się na pamiątkowych zdjęciach ze ślubu. Warto zaopatrzyć się w welurowe pudełeczko, które będzie kolorystycznie pasować do koncepcji realizacji.

6. Pełna, zwarta kompozycja na stole weselnym w stylu new york city zachwyca różnorodnością i spójnością. W przypadku tak rozłożystej aranżacji wystarczy ustawić jedną na 4 lub 6 miejsc. Pozostałą przestrzeń wypełnić wówczas należy świecami.

 


zdjęcia: PINTEREST

kameralne wesele warszawa