Bridelle Style Guide ORGANIC 6

by czwartek, 15 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ORGANIC

 

 

Styl uzupełniający

classic

 

Kolory przewodnie

morela / biel / nude / beż / mocca

 

Kolory uzupełniające

brąz / sienna / zieleń

 

Kwiaty

róża / klematis / ostróżka / jaskier / jaśminowiec

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

Toskania

antyki

ogrodowe kwiaty

 

 

 

1. Rodzinna biżuteria przekazywana z pokolenia na pokolenie jest wspaniałym uzupełnieniem ślubnej stylizacji. Tę tradycją warto kontynuować w każdym pokoleniu.

2. Biała zastawa to ponadczasowa elegancja, która sprawdzi się na stołach weselnych niezależnie od stylu, ale w aranżacji klasycznej jest elementem obowiązkowym, podobnie jak srebrne lub złote sztućce (opadają kolorowe lub różnorodne) oraz neutralne, przezroczyste szkło.

3. Wykorzystaj meble w obiekcie do wykonania pamiątkowych zdjęć w dniu ślubu. Wygodna, niska ławeczka będzie doskonałym rekwizytem do zdjęć.

4. Stół weselny w stylu organic classic charakteryzuje się jasnymi i stonowanymi kolorami, które mają swoją podstawę w kolorach natury, czyli beże, brązy, biel i zieleń. W takich odcieniach powinny być nakrycia, tkaniny, świece i kwiaty.

5. Organiczny bukiet z ogrodowych róż prezentuje się niezwykle nobliwie i elegancko. Połączenie kremowych, białych i brudnoróżowych bladych róż dało oszałamiający efekt!

6. Elementem obowiązkowym na stole w stylu organicznym są kompozycje o naturalnym kształcie, który jest jak najbardziej zbliżony do naturalnych kształtów klombów, nasadzeń i rabat.

 


zdjęcia: PINTEREST