Bridelle Style Guide NEW YORK CITY 3

by czwartek, 25 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

NEW YORK CITY

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

róż / jasna zieleń / żółty / lawenda / morela

 

Kolory uzupełniające

złoto / biel / mocca

 

Kwiaty

róża / peonia / klematis / eustoma / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

francuskie wnętrza

XIX wiek

tajemniczy ogród

 

 

 

1. Nowy Jork to nie tylko loftowe, postindustrialne przestrzenie, ale także piękna architektura z początku XX wieku. W inspirowanych Francją wnętrzach, doskonale sprawdziła się romantyczna aranżacja z pastelowymi kwiatami.

2. Wysokie botki, zapinane dookoła kostki, wykonane z delikatnej koronki to świetny przykład połączenia stylu fine art i nowojorskiego.

3. Zjawiskowa aranżacja stołu pary młodej powala kompozycją kwiatową, która niczym obrus spływa z każdego boku mebla. Wysokie, pastelowe świece dodały całej aranżacji lekkości.

4. Pastelowe kwiaty – róże, klematisy i peonie stworzyły przepiękną i eteryczną kompozycję.

5. Lekka suknia i vintage biżuteria na włosach genialnie podkreśliła stylizację. Duże i wyraziste elementy były równowagą dla prostej sukni.

6. Papeteria z uroczą grafiką i nobliwą kaligrafią nawiązywała do XIX-wiecznych listów, które bez wątpienia wysyłali do siebie nowojorscy arystokraci.

 


zdjęcia: PINTEREST