Bridelle Style Guide NEW YORK CITY 5

by czwartek, 25 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

NEW YORK CITY

 

 

Styl uzupełniający

gypsy

 

Kolory przewodnie

terakota / miedź / pomarańcz / brudny koral / musztarda

 

Kolory uzupełniające

herbata / ciemny szmaragd / rudy

 

Kwiaty

róża / tulipan / jaskier / storczyk / bawełna

 

Pora roku

wiosna / lato / jesień / zima

 

Inspiracje

Indianie

suszone trawy

lata 70.

 

 

 

1. Kolor terakoty to pochodna koloru roku 2019 czyli living coral. Piękny, głęboki odcień palonej cegły, genialnie sprawdzi się w nowojorskich i cygańskich stylizacjach.

2. Kompozycje z kwiatów w kolorach brudnego żółtego, terakoty, moreli i brązów są niesamowicie nobliwe i można z powodzeniem wkomponować w nie suszone kwiaty i trawy.

3. Serwetki w kolorze brudnego koralu, przewiązane rzemykiem z drewnianymi paciorkami są kwintesencją indiańskiego gypsy.

4. Prosta biżuteria o modernistycznym wzornictwie jest niczym Nowy Jork – nowoczesna i oryginalna.

5. Przepiękny bukiet z róż w brudnych odcieniach różu, herbaty i mauve idealnie komponuje się z prostą i wyrafinowaną linią sukni ślubnej. Łączenie pozornie sprzecznych stylistyk jest największym atutem każdego stylisty i dekoratora.

6. Stół weselny nie musi być zastawiony kwiatami, aby robił wrażenie! Odpowiednio dobrane tkaniny (serwetki, obrusy), zastawa, sztućce i szkło, świece i kwiaty są kluczem do stworzenia wyjątkowej aranżacji.

 


zdjęcia: PINTEREST